Funkcjonariusze Karpackiego Oddziału Straży Granicznej wystąpią na opolskiej scenie

04.09.2020

Funkcjonariusze Straży Granicznej wraz z Tomaszem Jaroszem wezmą udział w koncercie “Debiuty” podczas Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Jak informowaliśmy już na naszej antenie, sądecki artysta Tomasz Jarosz zdobył przepustkę na największą polską scenę dzięki wygranej w wielkim finale programu “Szansa na sukces”.

Już w ten weekend będziemy mogli obejrzeć występ wokalisty zespołu Lachersi i zarazem mieszkańca Sądecczyzny w obstawie kilku pograniczników Karpackiego Oddziału Straży Granicznej na scenie w Opolu. Tomasz Jarosz okazał się zwycięzcą finału Szansy na Sukces dlatego teraz zaśpiewa na jednej z największych scen Polski. Taką okazję dały mu dwa utwory – “Ławka” Formacji Nieżywych Schabów zaśpiewany w eliminacjach, a także “Póki na to czas” utwór zespołu De Mono w wielkim finale.

Tegoroczny festiwal zapowiada się jednak szczególnie. Ma nawiązywać do twórczości Anny Jantar, ze względu na dwie rocznice – 70 urodziny i 40 rocznice śmierci. Jej imieniem została nazwana nagroda główna w koncercie “Debiuty” – opolska ‘Karolinka’. Jak co roku widzowie będą wybierać zwycięzcę koncertu w głosowaniu SMS.

Posłuchaj:
Karolina Średnicka, fot. archiwum
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Rozgryźć Kościół - bp Leszek Leszkiewicz
play
Słowo za słowo (M) - Krzysztof Kaczmarski
play
Słowo za słowo(NS) - Grzegorz Biedroń
ZGŁOŚ
interwencje
Wspieraj
RDN
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN