Gdzie kupić rasowego psa?

28.12.2021

Chcesz powiększyć rodzinę o nowego czworonożnego członka? Marzy Ci się rasowy szczeniak? A może Twoja pociecha czeka z upragnieniem na słodkiego szczeniaczka rasy shitzu albo sam pragniesz towarzystwa buldożka francuskiego? Zobacz, gdzie znajdziesz najwięcej tego typu ogłoszeń!

Jeśli od jakiegoś już czasu poszukujesz rasowego zwierzaka, na pewno wiesz, że niełatwo jest go kupić. O ile małe zwierzęta, takie jak chomiki i króliczki, znajdziesz w wielu sklepach zoologicznych, rasowych psów czy kotów nie znajdziesz w takich sklepach. Co prawda możesz próbować znaleźć je w schroniskach zwierząt. Oczywiście przygarnięcie psa ze schroniska jest bardzo szlachetne, ale jeśli bardzo zależy Ci na konkretnej rasie, niezwykle trudno będzie znaleźć jej przedstawiciela w schronisku, ponieważ do schronisk najczęściej trafiają przedstawiciele ras mieszanych. Jednym ze sposobów na znalezienie wymarzonego zwierzaka jest korzystanie z darmowych ogłoszeń, na przykład https://www.bazos.pl/.

Jak działa portal z darmowymi ogłoszeniami?

Portal z darmowymi ogłoszeniami bez rejestracji Bazos to miejsce, w którym każdy użytkownik może wystawić ogłoszenie bez konieczności wcześniejszej rejestracji. Podobnie każda osoba przeglądająca stronę ma dostęp do wszystkich ogłoszeń, nie musi się rejestrować, aby znaleźć zwierzaka. Przykładowo, jeśli zależy Ci na kategorii „ogłoszenia zwierzęta”, wystarczy, że wybierzesz interesującą Cię kategorię ogłoszeń na stronie. Wówczas na stronie wyświetlą Ci się wszystkie aktualne ogłoszenia z tej kategorii. Możesz je uporządkować np. według ceny (od malejącej do rosnącej) albo od ilości wyświetleń.

Przy każdym ogłoszeniu wyświetla się zdjęcie oferowanego przedmiotu czy zwierzaka, a także lokalizacja. Wchodząc w szczegółowy opis, zobaczysz więcej zdjęć zwierzęcia i przeczytasz informacje dotyczące rasy i tego, czy na przykład zwierzę jest zaszczepione i odrobaczone. Każde ogłoszenie zawiera też numer telefonu sprzedającego. Wystarczy tylko zadzwonić i umówić się na odbiór zwierzaka.

Jakie rasy można znaleźć na portalu z darmowymi ogłoszeniami?

Na portalu z ogłoszeniami Bazos znajduje się około 1000 ogłoszeń dotyczących jedynie zwierząt. Wśród nich znajdziesz przedstawicieli najbardziej pożądanych ras, takich jak shih- tzu, cocker spaniel, szpic miniaturowy, yorkshire terier, maltańczyk, chow-chow, labrador, wyżeł, pitbull, doberman, siberian husky, buldog francuski, jack russell terier i inne. W ogłoszeniach „zwierzęta” nie brakuje też przedstawicieli innych gatunków. Znajdziesz tu m.in. malutkie koty munchkin z krótkimi łapkami, egzotycznego kota bengalskiego czy niezwykłe koty rasy sfinks. Wśród zwierząt znajdziesz też konie, papugi i małe ssaki.

Dlaczego warto kupić zwierzęta na portalu z ogłoszeniami?

Portal z ogłoszeniami to dobre miejsce do kupna zwierzęcia z kilku powodów. Pierwszym z nich jest konkurencyjna cena, co szczególne ma znaczenie przy rzadkich i bardzo drogich rasach. Po drugie, jeśli zależy Ci na zwierzętach z rodowodem z renomowanych hodowli, tego typu hodowle znajdziesz w portalu z ogłoszeniami. Zwróć uwagę na nazwę hodowli umieszczoną w opisie danego zwierzęcia. Wtedy możesz wpisać w Google daną hodowlę i sprawdzić, czy dana hodowla jest zarejestrowana w związku kynologicznym.

Wydawca, Artykuł powstał przy współpracy partnera zewnętrznego
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Krzysztof Gil
play
Słowo za słowo (NS) - Andrzej Gut-Mostowy
play
Słowo za słowo (NS) - Adam Konicki
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN