Gmina Ochotnica Dolna kibicuje Katarzynie Niewiadomej na igrzyskach olimpijskich

24.07.2021

Kolarka szosowa Katarzyna Niewiadoma w niedzielę (25.07) będzie walczyć o medal igrzysk olimpijskich w Tokio. W jej rodzinnych stronach (gmina Ochotnica Dolna) uruchomiona została strefa kibica.

Już w sobotę (24.07) lokalny samorząd przygotował wiele atrakcji, na czele z prezentacją i przejazdem szlakiem rowerowym „Kasia Niewiadoma – Ochotnica Challenge”. Był też wyścig rowerowy dla dzieci oraz pokaz trialu rowerowego. Można było spotkać rodziców sportsmenki.

Emocje sięgną zenitu w niedzielny poranek. Kolarka pochodząca z Ochotnicy Górnej ruszy wtedy na trasę wyścigu olimpijskiego w Japonii. O 6.00 rano rozpocznie się wspólne kibicowanie przy Wiejskim Ośrodku Kultury w Ochotnicy Dolnej. Zmagania Katarzyny Niewiadomej i innych kolarek będzie można oglądać na telebimie. Równocześnie będzie można pedałować z reprezentantką Polski, bo ustawione zostaną rowerowe trenażery.

Katarzyna Niewiadoma (ur. w 1994 roku) jest zawodową kolarką, brązową medalistką mistrzostw świata w jeździe drużynowej na czas z 2015 roku i szóstą zawodniczką igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku.

rdn_f TV
play
Rozgryźć Kościół - Andrzej Lewek
play
Słowo za słowo (M) - Wojciech Skruch
play
Słowo za słowo (NS) - Sławomir Szczerkowski
play
Mirosław Waląg
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN