Graffiti obok Kościoła – co na to służby?

25.10.2017

Dlaczego służby nie reagują na kolejne sporych rozmiarów graffiti w centrum Tarnowa – pytają mieszkańcy i zwracają się do radia RDN Małopolska.

Na ogrodzeniu przy skrzyżowaniu ulic ks. Sitki i Matki Bożej Fatimskiej pojawił się duży kibicowski napis podający nazwę jednego z tarnowskich klubów. Graffiti zostało wykonane prawdopodobnie przez fanatyków tej drużyny. – Takie napisy psują wygląd Tarnowa – mówią mieszkańcy.

Jest to widoczne miejsce w Tarnowie i psuje to przede wszystkim wizytówkę naszego miasta. Taki przejaw wandalizmu powinien być surowo karany. Nie ma to nic wspólnego z kibicowaniem. Mieszkańcom Tarnowa to graffiti przeszkadza – szpeci nasze miasto. Napisy powinny zostać usunięte – niczemu się to nie przysłuży. W okolicy są dwa kościoły i nie pasuje, aby w takim miejscu widniało takie graffiti – dodają tarnowianie.

Wcześniej w tym miejscu wisiały bilbordy reklamowe. Czy graffiti uda się usunąć? Czy służby o nim wiedzą? Do tematu będziemy wracać.

Posłuchaj:
Mieszkańcy
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Pomagamy i chronimy
play
Słowo za słowo (M) - Tomasz Bełzowski
play
Słowo za słowo(NS) - Paweł Motyka
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN