Czy w Grecji już się nie zrelaksujemy?

26.07.2018

Ogólnopolskie media głośno informują, że po ostatnich niebezpiecznych pożarach, planujący podróż w to miejsce masowo rezygnują, domagając się zwrotu kosztów za wycieczkę.

Sprawdziliśmy jak sytuacja wygląda w Tarnowie i jak się okazuje biuro podróży nie ma obowiązku zwracania kosztów w chwili nagłej rezygnacji spowodowanej kataklizmem, jeżeli hotel nie znajduje się bezpośrednio w zagrożonym regionie.

Jak informuje Stanisław Franiak z biura podróży Barbara Travel, jeżeli byłoby jakiekolwiek zagrożenie dla turystów, pracownicy biura od razu reagują i proponują inne, bezpieczne, miejsce docelowe podróży. – W momencie, kiedy zagrożony byłby hotel lub miejscowość, to biuro podróży reaguje i proponuje alternatywny region odpoczynku. Na ten moment miejsca, w których wypoczywają nasi turyści są bezpieczne. W wypadku wycieczek objazdowych została zmodyfikowana trasa – dodaje.

Jak się okazuje, mimo przykrych wydarzeń Grecja nadal jest miejscem, o które chętnie pytają tarnowianie wybierający się na urlop.

Dużym zainteresowanie cieszą się także: Chorwacja, Bułgaria, a także Turcja.

Posłuchaj:
Stanisław Franiak
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za Słowo (M) - Tomasz Bełzowski
play
Słowo za Słowo (NS) - Jan Golba
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN