Grzegorz Kozioł: – Obiecuję równomierny rozwój Gminy Tarnów, mam projekty inwestycji [WIDEO]

15.10.2018

Równomierny rozwój poszczególnych wsi w gminie Tarnów obiecuje wójt i kandydat na wójta, Grzegorz Kozioł.

W programie Słowo za słowo deklaruje, że każda z miejscowości, w najbliższym czasie, doczeka się ważnych inwestycji.

Nikt nie będzie mógł zarzucić, że pominęliśmy którąkolwiek – zastrzega Grzegorz Kozioł w rozmowie z RDN. – Są projekty i kosztorysy – dodaje.

I tak w Nowodworzu wybudowane ulice mają być oświetlone, w Zawadzie i Łękawce powstają domy wielofunkcyjne, w Porębie Radlnej – hala sportowa o pełnych wymiarach, ale to jeszcze nie koniec. – W Koszycach Małych będziemy się również starali robić nową remizę z domem wielofunkcyjnym, w Radlnej wyremontować boisko sportowe z taką strefą aktywności sportowej ze ścianą wspinaczkową. W Białej mamy do dokończenia chodniki przy drodze powiatowej, w Błoniu będziemy budować piękny kompleks rekreacyjny dla dzieci przy szkole, gdzie kupiliśmy teraz grunt. W Zbylitowskiej Górze mamy koncepcję na Park Grabówka, w Zgłobicach stadion sportowy, lekkoatletyczny, pierwszy taki w gminie. W Koszycach Wielkich zakładam, że będziemy robili centrum dla małych dzieci. Kosztuje to bardzo dużo, ale na wszystkie projekty będziemy składać wnioski o dofinansowanie – wyjaśnia Grzegorz Kozioł.

Wola Rzędzińska i Jodłówka Wałki to m.in. plan na nowe hale sportowe.

Dodajmy, że Grzegorz Kozioł ponownie kandyduje na wójta z Komitetu Wyborczego Wyborców Porozumienie Samorządowe Gminy Tarnów.

Ma 54 lata i mieszka w Woli Rzędzińskiej. Jest z wykształcenia nauczycielem historii.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Marta Herduś
play
Słowo za słowo(NS) - Piotr Ryba
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN