Irena Michalska otrzymała nagrodę im. Dra Jerzego Masiora [ZDJĘCIA]

14.12.2019

Zaczęła od piosenki Czesława Niemena, a swoją prezentacje zakończyła utworem Ewy Demarczyk. Nie tylko śpiewała, ale dała też próbkę swoich umiejętności aktorskich. Irena Michalska czyli uczennica Liceum Akademickiego im. Króla Bolesława Chrobrego w Nowym Sączu została laureatką nagrody im. Dra Jerzego Masiora.

Ta nagroda znaczy dla mnie niezwykle dużo. To jest już mój drugi raz gdy byłam nominowana i stanie na tej scenie wśród tak niesamowitych ludzi to jest niezwykła rzecz – powiedziała tuż po gali laureatka. – Ten konkurs jest niezwykle ważny, bo jest on organizowane na miarę całego województwa i jest bardzo ceniony – dodała.

O nagrodę walczyła jeszcze szóstka nominowanych: Nadia Kopkowicz, Julia Kudlik, Wioletta Liber, Miranda Szczepańska, Jan Dominik i Krystian Gizicki.

Uczestnicy gali przy okazji 15 jubileuszu działania Fundacji mogli jak co roku wziąć udział w licytacji obrazu Jerzego Masiora. Tym razem dzieło zostało oddane w ręce szczęśliwca za rekordową kwotę 2 054 złotych. Ta nieokrągła kwota ma być prognozą na kolejny jubileusz. W 2054 roku Fundacja im. Dra Jerzego Masiora powinna świętować 50-lecie istnienia.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Piotr Sak
play
Słowo za słowo (NS) - Przemysław Czarnek
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN