Jasień. Poszukiwany 52-latek nie żyje. Ciało znaleziono w Uszwicy

29.01.2021

Mieszkaniec Jasienia Brzeskiego zaginął w poniedziałek, jednak rodzina zawiadomiła policję dopiero dwa dni później, w środę wieczorem.

Następnego dnia rano do poszukiwań zadysponowano kilka jednostek OSP, na miejscu pracowali również funkcjonariusze policji. Poszukiwania były prowadzone z użyciem quadów i drona.

Finał okazał się tragiczny.

Zawiadomienie w tej sprawie złożyła siostra, z relacji której wynikało, że ten mężczyzna wyszedł z domu 25 stycznia około godziny 15:00 i nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Wczoraj około 12:00 w trakcie działań poszukiwawczych, w których udział brali policjanci oraz strażacy, w odległości około 300 metrów od jego miejsca zamieszkania, w korycie rzeki Uszwica odnaleziono ciało mężczyzny – mówi asp. sztab. Grzegorz Buczak, pełniący obowiązki rzecznika prasowego KPP w Brzesku.

Członkowie rodziny potwierdzili, że zwłoki należą do zaginionego mężczyzny. Na miejscu pracował prokurator. Ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych, jednak wstępnie wykluczono udział osób trzecich.

Okoliczności zdarzenia bada KPP w Brzesku.

Posłuchaj:
Grzegorz Buczak
Anna Szczepanek, fot. zdjęcie ilustracyjne/archiwum
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Marcin Kiwior
play
Słowo za słowo(NS) - Bogdan Łuczkowski
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN