Jedna noc i aż kilka wypadków – służby ratunkowe miały pełne ręce roboty

04.02.2018

Zawieje i intensywne opady śniegu – tak wyglądała kolejna noc tego weekendu. W konsekwencji przyniosło to sporo pracy służbom ratunkowym. Strażacy informują o kilku osobach poszkodowanych w wypadkach. W regionie doszło też do pożaru.

Nad ranem w Tęgoborzy doszło do karambolu. Jak informuje policja pijany kierowca, który miał we krwi dwa promile alkoholu, zderzył się z samochodem jadącym z naprzeciwka. Kierowca jadący za nim nie zdążył wyhamować i także uderzył w samochody.

Sprawca wypadku miał około 2 promile alkoholu we krwi. Ranny trafił do szpitala. Pozostałym uczestnikom wypadku nic się nie stało.

 

 

Zdjęcia z Tęgoborzy:

Dwa samochody zderzyły się w Maciejowej. Jedno z aut wylądowało na poboczu, a drugie przez dłuższy czas blokowało część jezdni. W samochodach podróżowało w sumie 5 osób. Wszystkie same opuściły pojazdy jeszcze przed przyjazdem ratowników. Tylko jedna osoba potrzebowała pomocy medycznej Pogotowia Ratunkowego.

Zdjęcia z Maciejowej:

Do podobnej sytuacji w przeciągu godziny doszło na tej samej trasie do Krynicy. Tym razem w miejscowości Mała Wieś. Podobnie jak w Maciejowej tutaj zderzyły się ze sobą również dwa auta. Tym razem przemieszczały się nimi cztery osoby. Żadna z nich nie potrzebowała pomocy ratowników medycznych.

Zdjęcia z Małej Wsi:

Na ul. Węgierskiej w Starym Sączu czołowo zderzyły się dwie osobówki. W autach znajdowało się w sumie sześciu pasażerów, aż trzy z nich ucierpiały i trafiły do szpitala. Akcja trwała około dwóch godzin.

Zdjęcia z ul Węgierskiej:

 

 

 

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Roman Ciepiela
play
Słowo za słowo (NS) - Grzegorz Biedroń
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN