Jest już blisko połowa pieniędzy zbieranych na ratowanie życia Tymka Węgrzyna

20.04.2021

Choć dziecko przyjdzie na świat dopiero za dwa miesiące już wiadomo, że może je uratować jedynie skomplikowana operacja na otwartym sercu, wykonana za granicą.

W portalu Siepomaga.pl blisko trzy i pół tysiąca darczyńców zgromadziło już ponad 206 tysięcy złotych, niemal połowę kwoty niezbędnej do sfinansowania zabiegu.

Teraz do akcji włączają się także muzycy, którzy organizują koncert on-line, transmitowany w mediach społecznościowych. Początek w środę 21 kwietnia o godzinie 20:00.

By ich posłuchać i obejrzeć transmisję w Internecie https://fb.me/e/1mCkg1heP widzowie powinni zakupić wirtualny bilet, opłacając go na stronie fundacji Siepomaga.pl.

Wystąpią: Adrian Burek – wokalista, uczestnik programu The Voice of Poland; Kamil Sarnicki – gitarzysta i producent muzyczny; Kacper Kornaś – gitarzysta, uczestnik programu Must Be The Music i Łukasz Kornaś – wokalista zespołu Cafe Rock.

Ponadto można będzie też wylicytować prywatny koncert duetu braci Kornaś, w dowolnym popandemicznym terminie – zapowiada Łukasz Kornaś.

– Można będzie posłuchać światowych przebojów rockowych, gitarowych, jak i naszych kompozycji.

Jak informowaliśmy, ratowanie życia Tymka, który ma zdiagnozowaną podczas badań prenatalnych krytyczną wadę serca ma polegać na przeprowadzeniu trzech skomplikowanych operacji. Pierwszą zaraz po urodzeniu ma przeprowadzić profesor Edward Malec – polski specjalista pracujący w Niemczech.

Pomóc można dołączając do akcji tutaj https://www.siepomaga.pl/tymek-wegrzyn

Posłuchaj:
Łukasz Kornaś
Marek Kołdras
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Grzegorz Gotfryd
play
Słowo za słowo (NS) - Marta Słaby
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN