Już 88 obiektów z gminy Krynica-Zdrój znalazło się w systemie Polskiego Bonu Turystycznego

20.11.2020

Miejscowi hotelarze liczą na odmrożenie branży turystycznej i przyjazd gości w sezonie zimowym.

To dla wielu przedsiębiorców ostatnia deska ratunku – mówi Daniel Lisak, szef biura Krynickiej Organizacji Turystycznej.

– Weszliśmy w kooperację z Polską Organizacją Turystyczną i wspólnie promujemy polskie obiekty, które realizują bon turystyczny na terenie naszej gminy. W tym momencie na naszej stronie ukazał się artykuł, gdzie mamy całą listę, gdzie możemy swobodnie przyjechać, korzystać z noclegów i płacić za nie bonami turystycznymi. W tym momencie mamy zgłoszone do systemu w Krynicy 64 obiekty, w Tyliczu 24. Miejmy nadzieję, że to pomoże polskim turystom w wyborze Krynicy-Zdroju, która jest gotowa na realizację Polskiego Bonu Turystycznego i na przyjęcie gości przede wszystkim w okresie zimowym – dodaje Daniel Lisak.

Na razie wciąż obowiązują obostrzenia związane z rozwojem pandemii koronawirusa i ośrodki noclegowe mogą przyjmować do siebie wyłącznie gości odbywających podróż służbową. Według zapowiedzi premiera Mateusza Morawieckiego, w najbliższym czasie możemy się jednak spodziewać stopniowego odmrażania gospodarki.

Posłuchaj:
Daniel Lisak
Marek Jaśkiewicz
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Rozgryźć Kościół - ks. Piotr Cebula
play
Słowo za słowo (M) - Stanisław Sorys
play
Słowo za słowo (NS) - Jan Golba
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN