Kamil z Nowego Sącza wygrał telewizyjny teleturniej – podpowiedział mu taksówkarz

13.11.2017

Chociaż woli książki, filmy i muzykę, to motoryzacja okazała się dla niego szczęśliwą kategorią. Kamil z Nowego Sącza wygrał w ostatnim odcinku teleturnieju “Koło Fortuny”. W sumie zgarnął blisko 14 tysięcy złotych. Emocję towarzyszyły rozgrywce do ostatnich sekund.

Już w rundzie startowej Kamil wykazał się refleksem. Dzięki temu, że jako pierwszy nacisnął przycisk i znał hasło mógł jako pierwszy zakręcić kołem. Jednak dopiero hasło “automatyczna skrzynia biegów” w rundzie finałowej okazało się najbardziej szczęśliwym. Po nim do zebranych na kącie pieniędzy sądeczanin mógł dodać 8 tysięcy złotych.

W ostatniej rundzie Kamil miał zaledwie kilka sekund na odpowiedz. Chociaż jak sam powiedział nie interesuje się motoryzacją, odpowiedź nasunęła się w ostatnim momencie ze względu na … rozmowę z taksówkarze. Jadąc do studia miał rozmawiać z kierowcą o największym wynalazku motoryzacji w XXI wieku czyli … automatycznej skrzyni biegów. Kamilowi nie udało się wygrać głównej nagrody jaką jest samochód, jednak sądeczanin cieszył się też z blisko 14 tysięcy złotych, z którymi wyszedł z telewizyjnego studia.

Gratulujemy zwycięstwa!

rdn_f TV
play
Słowo za Sowo (M) - Stanisław Kuropatwa
play
Słowo za słowo (NS) - Marta Adamczyk
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN