Karolina Niepsuj wygrała konkurs i zaśpiewała z zespołem Pectus [ZDJĘCIA]

10.04.2018

Karolina Niepsuj z Gimnazjum w Białej Niżnej zaśpiewała razem z Tomaszem Szczepanikiem z zespołu Pectus. To nagroda za zwycięstwo w konkursie poświęconym twórczości tego zespołu. W Zespole Szkół Zawodowych w Bobowej można było usłyszeć największe przeboje zespołu Pectus.

Właśnie w tej szkole uczył się kiedyś lider grupy Tomasz Szczepanik. Już po raz drugi w rolę muzyków wcielili się uczniowie. – Był spory stres, ale myślę że dałam radę. Sporo się przygotowywaliśmy i chyba wypadliśmy dobrze – mówili uczestnicy.

Laureatką konkursu okazała się Karolina Niepsuj – Nie spodziewałam się, że to ja wypadnę najlepiej. Nie wiem co powiedzieć – opowiada. Gimnazjalistka w nagrodę zaśpiewała wraz z Tomaszem Szczepanikiem przebój “To co chciałbym Ci dać”.

W finale brało udział 6 wykonawców, z których to właśnie Karolina została wyróżniona przez Tomasza i Macieja Szczepaników.

Wygrała dziewczyna, która naszym zdaniem zaśpiewała najlepiej, fenomenalny głos i należało się jej pierwsze miejsce – wyjaśnia lider zespołu Pectus. Muzycy pojawią się podczas konkursu także i w przyszłym roku. Radio RDN Nowy Sącz patronowało wydarzeniu w Zespole Szkół Zawodowych w Bobowej.

Posłuchaj:
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Rozgryźć Kościół - ks. Sylwester Brzeźny
play
Słowo za słowo (M) - Lesław Wieczorek
play
Słowo za słowo(NS) - Wacław Ligęza
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN