Karolina Olszewska z Dębicy wygrała You Can Dance Nowa Generacja!

29.11.2021

12-letnia dębiczanka nie miała sobie równych w pierwszej edycji nowego talent show.

Karolina była najlepsza nie tylko podczas finałowego występu, ale podczas całego programu. Wygrała zarówno w głosowaniu telewidzów, jak również otrzymała wspaniałe pochwały ze strony jurorów.

Nastolatka to członkini Soul Dance Akademia Tańca w Dębicy. Do programu You Can Dance Nowa Generacja dostała się dzięki świetnemu występowi na castingu, który odbywał się we Wrocławiu.

– To był jeden z niewielu występów, który zachwycił mnie przede wszystkim dokładnością i dojrzałością wykonania. Absolutna świadomość sceny. Przepięknie poodkręcane stopy, co świadczy o jakości, że jesteś tancerką – powiedział po jej występie przewodniczący jury Augustin Egurrola.

Po castingu trafiła do Akademii You Can Dance, gdzie musiała zmierzyć się z 55 innymi uczestnikami. Swoją pracowitością, ambicją i wrodzonym talentem po raz kolejny zaimponowała jurorom, co pozwoliło jej dostać się do szesnastki uczestników, która ostatecznie wzięła udział w programie.

Dębiczanka głównie występowała w duecie z Tymkiem Sobczykiem, a później w solówkach. Wszystkie występy były przyjmowane z dużym entuzjazmem przez członków jury, jak i publiczność, co pozwoliło jej najpierw awansować do półfinału, a później już do samego finału.

W ostatnim odcinku po raz kolejny zachwyciła jury, którzy nie ukrywali, że jest ich faworytką do końcowego triumfu. Podobnie uważali również telewidzowie, którzy poprzez głosowanie sms-owe zadecydowali, że to właśnie Karolina zdobyła miano zwycięscy pierwszej edycji You Can Dance Nowa Generacja.

Tym samym Karolina Olszewska zdobyła główną nagrodę i wygrała 100 000 zł.

Posłuchaj:
Jakub Sajdak, fot. Urząd Miejski w Dębicy
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za Sowo (M) - Norbert Kaczmarczyk
play
Słowo za Słowo (M) - prof. Kazimierz Wiatr
play
Słowo za słowo (NS) - Władysław Bieda
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN