Kinga Witek: – Tarnowskie Oblicza Mody to bogactwo Tarnowa [WIDEO]

25.07.2019

Muzycy, sportowcy, działacze społeczni, dziennikarze. Aż sto odsłon będzie mieć kampania Gemini Park Tarnów – Tarnowskie Oblicza Mody, bo tyle osób z miasta i okolic zaproszono do udziału. Cieszy się ona bardzo dużym zainteresowaniem.

Pokazywanie znanych w Tarnowie twarzy na billboardach to pomysł szefowej ds. Marketingu i PR, Kingi Witek.

To nie są ludzie z pierwszych stron gazet, to nasi lokalni działacze. Wydobywamy z nich to co najlepsze, pokazujemy ich talenty i tym samym bogactwo Tarnowa – mówiła w programie Słowo za słowo.

– Aktualnie na liście jest dwieście osób, na ten moment chcemy pokazać sto twarzy i będzie to trwało dwa lata. Cały czas podkreślam jakie jest bogactwo Tarnowa, jakich mamy niesamowitych ludzi. Pokazujemy ich w innej, nowatorskiej odsłonie.

Kampanii towarzyszy wiele działań społecznych. Już niebawem, wspólnie z RDN i tarnowską Strażą Miejską, nagłaśniać będziemy na przykład akcję zamalowywania bohomazów na murach.

Jest też wiele innych pomysłów na współpracę.

Skorzystają nasi słuchacze, bo kampanii Tarnowskie Oblicza Mody towarzyszyć będą także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Słuchajcie nas uważnie – szczegóły jeszcze w wakacje.

Posłuchaj:
Kinga Witek
Dorota Kunc
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Rozgryźć Kościół - ks. Piotr Cebula
play
Słowo za słowo (M) - Stanisław Sorys
play
Słowo za słowo (NS) - Jan Golba
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN