Kolejna akcja charytatywna z Positive Ways

20.07.2021

Członkowie Positive Ways po raz kolejny zapraszają nowosądeczan do akcji charytatywnej. Sympatycy sportowych samochodów tym razem chcą spełnić dziecięce marzenia, również te związane ze zdrowiem.

Krzysztof Horowski i Wojciech Szczęsny chcą przekazać konkretne sumy pieniędzy dla potrzebujących dzieci z Nowego Sącza. Trzeba tylko wypełnić odpowiedni wniosek, wpisać kwotę i czekać na rozpatrzenie.

Wsparcia dla akcji udzielił prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel, który za pośrednictwem mediów prosił o to, aby szukać osób potrzebujących w swoim najbliższym otoczeniu.

– Być może ktoś nie ma na leki dla swojego dziecka. Być może potrzeby jest jakiś zabieg lub operacja, gdzie trzeba jakiegoś dofinansowania. Szukamy osób potrzebujących w wieku od 0 do 18 lat z terenu miasta Nowego Sącza. Na stronie internetowej miasta zawiśnie bardzo prosty wniosek o takie wsparcie, które wystarczy wypełnić i odesłać na maila prezydent@nowysacz.pl.

Wnioski należy przesłać do 26 lipca. Po tej dacie organizatorzy, maksymalnie po 10 dniach, chcą podać do wiadomości te osoby, którym przekażą konkretne sumy pieniędzy. Jak mówią, będą to osoby najbardziej potrzebujące.

Posłuchaj:
Ludomir Handzel
Łukasz Raczkowski
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Marta Herduś
play
Słowo za słowo (NS) - Jacek Lelek
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN