Kolorowe targi dla mam i dzieci

24.11.2017

Kolejne targi dla Mamy i Dzieci – Stowarzyszenie Mamy Tarnów, zaprasza na bezpłatne wydarzenie dla rodzin w Hotelu Tarnovia.

Tarnowskie Targi Mama&Dziecko odbędą się 26 listopada 2017r. w Hotelu Tarnovia. II Tarnowskie Targi Mama i Dziecko, które odbędą się w godzinach 10.00-15.00 rozpocznie rodzinny Poranek z Iluzją przygotowany przez grupę Niezły Cyrk. Dla dzieci i rodziców zostały przygotowane liczne warsztaty i atrakcje. Między innymi warsztaty bębniarskie, rękodzielnicze, rozwojowe.


Motywem przewodnim tej edycji są wyjątkowe PREZENTY ŚWIĄTECZNE, które to będzie można nabyć na stoiskach lokalnych firm, sklepów dziecięcych i rękodzielników. Stoiska 25 wystawców to okazja do zobaczenia ich wyjątkowej, rodzinnej oferty w jednym miejscu. Inspiracja do wyboru prezentów oryginalnych, wykonanych ręcznie, lokalnie, z pasją.
Targi to także przestrzeń edukacyjna. Prelekcje dla rodziców wygłoszą specjaliści: stomatolog – pogadanka dla dzieci i rodziców o zdrowych ząbkach, psycholog – o emocjach, nie tylko tych dziecięcych, ekspert od bezpiecznego przewożenia dzieci w fotelikach – jak montować i wozić bezpiecznie, doradca chustonoszenia opowie o korzyściach jakie niesie ze sobą bliskość.
Centrum Zdrowia Tuchów przygotowało dla przyszłych mam bezpłatne badania.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Krzysztof Gil
play
Słowo za słowo (NS) - Andrzej Gut-Mostowy
play
Słowo za słowo (NS) - Adam Konicki
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN