Kordian pokazał swoją rockową stronę! W Parku Strzeleckim zagrał dla chorej Basi [ZDJECIA]

24.10.2021

Sądeczanie przyszli do Parku Strzeleckiego pomóc 4-letniej Basi, która potrzebuje kosztownej operacji. Dziewczynka cierpi na wrodzoną ślepotę Lebera, przez co w zeszłym roku z dnia na dzień straciła wzrok. W trakcie koncertu charytatywnego zbierano pieniądze na nowatorski zabieg, który może pomóc Basi.

Moi wnukowie też chorują, dlatego chciałam pomóc. Wiem jak to jest, gdy rodzina szuka pomocy, a na odpowiednią opiekę nie jest w stanie sobie pozwolić – mówiła sądeczanka, która uczestniczyła w koncercie. – Kordian jak zwykle dał świetny koncert, zaskoczył kilkoma piosenkami, ale były też klasyki. Super się bawiliśmy – dodaje kolejna z uczestniczek.

W parku dobywały się licytacje przekazanych przedmiotów, a każdy mógł też wrzucić wolne datki do puszek. Na scenie wystąpili podopieczni Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu, zaśpiewał też Michał Milowicz, który prowadził całą imprezę. Gwiazdą wieczoru był Kordian, który zagrał koncert w klimacie rockowym.

Zabieg, którego potrzebuje Basia Pierzchała, kosztuje 4 miliony złotych. Już udało się zebrać część tej kwoty. W sieci trwa zrzutka na ten cel.

Maria Mółka
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za Słowo - Anna Czech (M)
play
Słowo za słowo (NS) - Artur Bochenek
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN