Krajowa Administracja Skarbowa szuka pracowników

12.05.2022

Są wakaty w służbie celnej, która szuka 15 specjalistów do pracy w Nowym Sączu i Tarnowie. Izba Administracji Skarbowo-Celnej chce zatrudnić funkcjonariuszy z ogólnym zakresem zadań (12 wakatów) i 3 chemików.

Kandydaci muszą mieć minimum średnie wykształcenie i polskie obywatelstwo. – Zapewniamy specjalistyczne szkolenia, już u nas w Krajowej Administracji Skarbowej, wiec ogłoszenie jest bardzo uniwersalne. Warto mieć dobrą kondycję fizyczną, bo to jest jeden z warunków przejścia postępowania konkursowego – mówi Magdalena Kobos z Izby Administracji Skarbowej w Krakowie.

Praca w służbie celnej daje wynagrodzenie uzależnione od stażu pracy i rodzaju służby, ale też: trzynastą pensję, dopłaty do wakacji czy zajęć sportowych. Funkcjonariuszom przysługuje też dodatkowy urlop po 15 latach służby oraz wcześniejsza emerytura (po 25 latach służby).

Ogłoszenia w sprawie pracy w Krajowej Administracji Skarbowej cieszą się – wbrew obiegowej opinii – dużym zainteresowaniem – dodaje Magdalena Kobos. W 2021 r. IAS zatrudniła w województwie 207 nowych pracowników. Na jedno ogłoszenie o pracę zgłaszało się średnio ponad 30 kandydatów.

Rekrutacja trwa do 16 maja. Można zgłosić się elektronicznie.

Posłuchaj:
Magdalena Kobos
Maria Mółka
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Marta Herduś
play
Słowo za słowo(NS) - Piotr Ryba
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN