Krynica chce oddawać pieniądze turystom

07.12.2017

W tym celu ma powstać specjalna aplikacja “weetamy (czyt. łitamy) w Krynicy Zdroju”. Uzdrowisko planuje wprowadzić specjalny system kart lojalnościowych i rabatowych, dzięki którym zamiast punktów, będzie można zbierać pieniądze – tłumaczy Daniel Lisak z Krynickiej Organizacji Turystycznej.

– Osoby, które przyjadą do Krynicy, będą zachęcane do pobrania bezpłatnej aplikacji “wee”, za pomocą której na mapie google pojawią się pinezki z punktami gastronomicznymi, hotelowymi, atrakcjami, stacjami narciarskimi, które respektują zniżki “wee”.

W tych określonych miejscach będą płacić za usługi normalnie, ale za każdym razem będzie naliczać się rabat do wykorzystania w przyszłości.

– Jeżeli taka osoba, będąc w Krynicy w ciągu całego tygodnia, chodząc od punktu do punktu, zbierze powiedzmy 100 złotych na tej aplikacji, będzie mogła np. zapłacić w ten sposób za obiad, a jeśli zbierze większą kwotę, będzie mogła przelać je na swoje konto oszczędnościowe – dodaje.

Aplikację będzie można ściągnąć na swój telefon komórkowy. Będzie działać nie tylko na terenie Krynicy, ale też m.in. w Muszynie, Tyliczu, Nowym Sączu czy w różnych częściach kraju, a nawet za granicą. Aplikacja ma ruszyć w Święta Bożego Narodzenia.

Posłuchaj:
Daniel Lisak
Jolanta Moździerz
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Rozgryźć Kościół - ks. Piotr Boraca
play
Słowo za słowo (M) - Krzysztof Kaczmarski
play
Słowo za słowo(NS) - Dariusz Chorużyk
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN