Na krynickiej hali lodowej trwają prace konserwacyjne [ZDJĘCIA]

30.04.2020

Obiekt, w którym największe sukcesy odnosił przed laty klub hokejowy KTH Krynica, wymagał konserwacji konstrukcji, dlatego władze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wykorzystały czas, kiedy ze względu na pandemię, na hali nie odbywają się zajęcia sportowe. – Prace idą zgodnie z planem – mówi Tomasz Cieślicki, dyrektor krynickiego MOSiR-u.

– W tym momencie trwają prace przy konstrukcji stalowej dachu. W ostatnim przeglądzie technicznym hali zostało to wskazane, że te prace są konieczne, dlatego podjęliśmy te działania i mamy nadzieję, że efekt będzie widoczny, poprawi to estetykę wnętrza hali, jak i również bezpieczeństwo osób korzystających z lodowiska. Prace, które są prowadzone, polegają na wyczyszczeniu starej powłoki malarskiej konstrukcji i zastąpieniu jej nową, poprawa spoin, jak i również sprawdzenie śrubunku łączonych ze sobą elementów – dodaje Tomasz Cieślicki.

Na wiosenne porządki załapał się również stadion piłkarski w Krynicy, gdzie przeprowadzono kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne murawy, wykonano dodatkowe odwodnienia, a także odremontowano mocno zniszczone ławeczki.

Posłuchaj:
Tomasz Cieślicki
Marek Jaśkiewicz, fot. MOSiR Krynica-Zdrój
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Piotr Chęciek
play
Słowo za słowo (NS) - Jacek Lelek
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN