Lotnicze Pogotowie Ratunkowe lądowało w Podłopieniu. Niespokojny wieczór na drogach regionu

18.06.2021

Doszczętnie zniszczony przystanek autobusowy oraz interwencja Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Choć interwencji nie było dużo, to ostatnie kilkanaście godzin przyniosło w regionie sądeckim niebezpieczne zdarzenia.

Około godziny 20.00 w Siedliskach w gminie Bobowa samochód osobowy z dużą prędkością wjechał tamtejszą drewnianą wiatę autobusową, która została doszczętnie zniszczona. Uszkodzone zostało też ogrodzenie pobliskiego domu oraz uliczna lampa. Na szczęście na przystanku nikogo nie było. Do szpitala zostały przewiezione osoby, które podróżowały samochodem. Policja bada szczegóły zdarzenia.

Również w godzinach wieczornych, w Podłopieniu w gminie Tymbark, doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem, którego kierujący został poważnie ranny. Interweniować musiało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które zabrało motocyklistę do szpitala.

Na szczęście bez obrażeń wyszli kierujący samochodami w kolejnym zdarzeniu, czyli kolizji w Jodłowniku, również na Limanowszczyźnie. Pomimo sprzyjającej, letniej pogody, pamiętajmy zatem, aby zdjąć nogę z gazu i o każdej porze dnia i nocy zachować na drodze rozsądek.

Posłuchaj:
Relacja
Łukasz Raczkowski, fot. OSP Tymbark
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Krzysztof Gil
play
Słowo za słowo (NS) - Andrzej Gut-Mostowy
play
Słowo za słowo (NS) - Adam Konicki
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN