Marcin Pałach w gronie stu najbardziej wpływowych osób polskiej turystyki

04.01.2022

Dyrektor Tarnowskiego Centrum Informacji oraz prezes Tarnowskiej Organizacji Turystycznej, po raz drugi zaliczony został w poczet stu najbardziej wpływowych osób polskiej turystyki.

Od zeszłego roku awansował w tym prestiżowym rankingu z setnego na siedemdziesiąte ósme miejsce.

– To duży prestiż na pewno! Potwierdzenie mojego doświadczenia i profesjonalizmu. Nie ukrywam, że jest to duże wyróżnienie nie tylko dla mnie, ale także dla moich współpracowników, z którymi pracuję. Sukces, tak nieskromnie powiem, dość znaczący dla mnie, ponieważ po raz drugi znalazłem się na tej liście. Myślę, że jest to duży postęp i tak naprawdę także docenienie Tarnowa i zauważenie go na turystycznej mapie Polski, ponieważ, nie licząc mojej osoby, z Tarnowa i regionu nie ma nikogo w tej setce.

Spytany o przepis na taki sukces i wyróżnienie w branży turystycznej, Marcin Pałach odpowiada:

– Przede wszystkim konsekwentna realizacja strategii i planów, które zostały zapisane, współpraca z branżą i dobór pracowników, ponieważ turystyka to jest gałąź usługowa gospodarki, a w usługach liczy się człowiek. My sprzedajemy tak naprawdę marzenia, coś, co jest nienamacalne, niematerialne.

Ranking stu najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce opublikował po raz szósty branżowy portal WaszaTurystyka.pl, którego eksperci wybierają osoby mające w danym roku największy wpływ na polską turystykę.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Krzysztof Gil
play
Słowo za słowo (NS) - Andrzej Gut-Mostowy
play
Słowo za słowo (NS) - Adam Konicki
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN