Maria Zawada-Bilik: – Hejt coraz mocniej wymyka się spod kontroli. Człowiek dla człowieka potrafi być okrutny [WIDEO]

19.02.2020

Mówiła w programie Słowo za słowo – kampania Tarnowskie Oblicza Mody bohaterka lipcowej odsłony plakatowej akcji centrum handlowego, która jest zagorzałą propagatorką porozumienia i dialogu, zwalcza niszczenie słowem.

Aktorka, plastyczka i osoba odpowiedzialna za promocję w Urzędzie Miasta Tarnowa uważa, że mówienia o skutkach hejtu nigdy dość.

– Bardzo, bardzo proszę, jeżeli ktoś musi napisać komentarz, by nie krzywdził on innej osoby. Znamy przypadki tragicznych wydarzeń, które doprowadziły nawet do śmierci, zwłaszcza młodych ludzi. Bo to tak łatwo napisać, a słowo wypowiedziane żyje. Powinno się wziąć za nie odpowiedzialność.

Kolejny kupon podarunkowy do Gemini Park Tarnów otrzymuje Agnieszka, która jako ulubioną stylizację w walentynkowej odsłonie kampanii Tarnowskie Oblicza Mody, wskazała Zosię Gacoń.

Rusza kolejna edycja konkursu. Szczegóły na radiowym fb.

Zwycięski komentarz:

Agnieszka: Wg mnie najlepszą kreację prezentuje Zosia Gacoń. Patrząc na zdjęcie od razu czuje się przypływ młodości i świeżości. Sam uśmiech wystarcza za najpiękniejszy makijaż, a już z dodatkiem delikatnych pociągnięć żółtym odcieniem na twarzy tworzy aurę rozświetlenia i jasności – jakby samo słońce zajaśniało. Przełamanie ciepłej, delikatnej barwy bluzki za pomocą mocnego różu tworzącego ramkę zdjęcia, zwraca uwagę widza. Pióra nad głową Zosi tworzą barwną ozdobę rodem z filmu o Indianach. To taka współczesna Pocahontas.

Posłuchaj:
Maria Zawada-Bilik
Dorota Kunc
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Adam Korta
play
Słowo za słowo(NS) - Grzegorz Tabasz
ZGŁOŚ
interwencje
Wspieraj
RDN
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN