Mieszkańców regionu, Andre i Sławomira ogarnęła Mania Pomagania [ZDJĘCIA]

14.07.2019

Cześć kochani, tu Sławomir – na te słowa czekał cały tłum ludzi podczas Manii Pomagania 2019 w Koszycach Małych. Gwiazdą wieczoru był “król rock polo” Sławomir.

Razem z żoną Kajrą zapewniali, że warto pomagać, bo dobro zawsze wraca.

Myślę, że dla siebie warto pomagać, bo człowiek lepiej się z tym czuje. Kiedy widzi uśmiech, kiedy daje komuś coś, to jest wielka radość – mówi artysta. – Na pewno jest na świecie bardzo dużo nieszczęśliwych ludzi, którym trzeba pomagać. Jest dużo chorych dzieciaków, których trzeba wspierać. Jest też grono ludzi, których trzeba wspierać dobrym słowem – dodaje żona Kajra.

Mieszkańcy regionu tarnowskiego przekonywali reporterkę RDN, że ogarnęła ich Mania Pomagania i warto pomagać, a takie wydarzenie jest tego najlepszym przykładem.

Oczywiście, że tak, jak zawsze. Myślę, że powinniśmy mieć w sercach to “coś” głęboko i pomagać drugiemu człowiekowi. Wszyscy pomagajmy, bo powinniśmy to robić. – Tak, ogarnęła. Jak jest taka potrzeba to powinniśmy pomagać. – Jak tutaj można w ogole nie być ogarniętym manią pomagania? Warto pomagać, żeby inni też mogli się uszczęśliwić. Skoro my możemy to czemu inni nie mogą.

Przypomnijmy, tegoroczna 7. edycja wydarzenia była organizowana na rzecz Igorka, Wiktorka, Elenki i Wiktorka. Czteromiesięczna Elenka z Zawady ma nowotwór, jej braciszek, Danielek – ciężkie zapalenie mięśnia sercowego. Obydwoje przebywają w szpitalu w Prokocimiu. Bliźnięta z Woli Rzędzińskiej – Igorek i Wiktorek nagle stracili wzrok, jeden z nich przestał chodzić.

Zdjęcia z koncertu Andre znajdziecie TUTAJ

Zdjęcia z koncertu Sławomira znajdziecie TUTAJ

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Roman Łucarz
play
Słowo za słowo(NS) - Artur Czernecki
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN