Mieszkańcy tłumnie przywitali lato w Kamionce Małej [ZDJĘCIA]

08.07.2018

Tegoroczna edycja Lata w Dolinie Kamionki licznie przyciągnęła mieszkańców, którzy tanecznie i muzycznie bawili się na placu sportowym w Kamionce Małej. Na tamtejszej estradzie widzowie obserwowali wiele ekscytujących występów, w tym gwiazdę wieczoru Kapele Góralską Ciupaga.

Mieszkańcy byli bardzo zadowoleni z udanej pogody. Licznie zgromadzili się pod sceną i korzystali z wielu atrakcji. – Jest cudowna pogoda i dobra zabawa. Moje córki są niesamowicie zadowolone – mówi jeden z uczestników. – Jest to dla całej Kamionki wielka frajda. To taki wspaniały rodzinny dzień – dodaje inna z uczestniczek imprezy.

Główna gwiazdą Lata w Dolinie Kamionki była kapela góralska Ciupaga. – Przyszło masę ludzi, przygotowaliśmy to co tak naprawdę w kapeli drzemie czyli energia i żywioł – tłumaczy Piotr Krzywdziński, skrzypek kapeli.

Na uczestników czekały również występy innych zespołów. – Prezentowaliśmy własne zespoły, twórców ludowych. Mieliśmy kabaret Truteń z Raby Wyżnej i Andrea Lattari. Wiele ludzi dało się skusić na naszą atrakcyjną ofertę dla dzieci i dorosłych – tłumaczy Kazimierz Ogorzałek, Dyrektor GOK-u w Kamionce Wielkiej.

Radio RDN Nowy Sącz patronowało imprezie. Podczas wydarzenia widzowie mogli wziąć udział w kwadransie radia RDN podczas, którego troje ochotników recytowało wybrane łamańce językowe. Czekały na nich atrakcyjne nagrody.

Posłuchaj:
Piotr Krzywdziński
Widzowie
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (RM) - Michał Koralik - 11.06.2021
play
Słowo za słowo (NS) - Jan Golba
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN