Mikołajki z radiem RDN Nowy Sącz odbyły się we wspaniałej atmosferze

04.12.2021

Nasi najmłodsi słuchacze, wraz z rodzicami przybyli dziś na Mikołajki z radiem RDN Nowy Sącz. Spotkanie miało nie tylko świąteczną, ale też jubileuszową atmosferę.

Św. Mikołaj odwiedził dzieci z regionu w Małopolskim Centrum Kultury “Sokół”. Najpierw najmłodsi mogli obejrzeć bajkowy film “Szybcy i śnieżni”, którego akcja działa się w przedświąteczny czas. Opowiadał on o sile dobra i przyjaźni.

Dzieci z ciekawością oglądały film, ale trzeba przyznać, że na spotkaniu, już od pierwszych chwil dało się odczuć, że czekają one przede wszystkim na głównego gościa.

Zapytaliśmy więc, jak według nich on wygląda.

Jest duży, ma brodę i duży brzuch – to były najczęstsze odpowiedzi jakie dało się słyszeć przed spotkaniem.

A na jakie niespodzianki dzieci najbardziej czekały?

Lego, słodycze. – Dużo zabawek i słodycze – słodkości dominowały we wszystkich odpowiedziach.

Gdy pojawił się Św. Mikołaj radości i szczęścia nie było końca. Nasi mali słuchacze lgnęli nie tylko po prezenty. Ciekawił ich też sam Mikołaj, który jak na powiedział, był pod ogromnym wrażeniem, co wyraźnie nam okazał.

Jest bardzo piękna, wspaniała, gorąca, rodzinna atmosfera. Jestem bardzo serdecznie zaskoczony i pozytywnie nastawiony do wszystkich dzieci, które kochają św. Mikołaja, Ho Ho Ho ….

Atmosfera była wspaniała. Spotkanie z oczekiwanym gościem sprawiło, że dzieci na chwilę zapominały nawet o trzymanych prezentach.

– Tak, fajny jest. – Nie wiem co dostałem, ale na pewno coś fajnego – mówiły.

To już 10 adwent i przygotowanie do Bożego Narodzenia, podczas których radio RDN Nowy Sącz będzie gościło w domach swoich słuchaczy z regionu. Z tego właśnie powodu, również to spotkanie było wyjątkowe też dla nas. Dziękujemy za to dzieciom i rodzicom.

 

 

Posłuchaj:
oczekiwania dzieci
Św. Mikołaj
wrażenia dzieci
Łukasz Raczkowski
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za Sowo (M) - Norbert Kaczmarczyk
play
Słowo za Słowo (M) - prof. Kazimierz Wiatr
play
Słowo za słowo (NS) - Władysław Bieda
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN