Motomikołaje nie zapomnieli o potrzebujących z Piwnicznej

05.12.2021

Motomikołaje zagościli do Piwnicznej-Zdroju. Nie zapomnieli o tamtejszych niepełnosprawnych dzieciach i ich starszych kolegach.

Po południu na boisku sportowym w Piwnicznej odbył się coroczny Bieg Mikołajów. Uczestniczyli w nim między innymi podopieczni “Środowiskowego Domu Samopomocy” w Kosarzyskach.

W zawodach pomagali sądeccy Motomikołaje. Ich obecność bardzo ucieszyła zawodników i wszystkich kibicujących, którzy po części sportowej, spotkali się z nimi w piwniczańskiej Hali Widowiskowo – Sportowej. Czekali tam na prezenty.

Tak, czekamy. Cieszymy się bardzo. – Nie wiemy, co to może być, może jakieś upominki. – Pozdrawiam oczywiście Motomikołajów – mówili.

Mam chorej Justynki podkreślała, że coroczna wizyta Motomikołajów, to dla jej córki, ale też innych dzieci, zawsze bardzo emocjonujące wydarzenie.

To jest bardzo przyjemne dla naszych dzieci i bardzo ważne. Bardzo wszyscy czekali, cieszą się i są zadowoleni z tych Motomikołajów. Dla nich to fantastyczna sprawa.

Rajd Motomikołajów po Sądecczyźnie trwa już od kilku dni. Wczoraj można było ich spotkać między innymi w Nowym Sączu, Krynicy i Stróżach. Dzisiaj była Piwniczna, Stary Sącz, Łukowica i wiele innych miejscowości.

Posłuchaj:
podopieczni
mama chorej dziewczynki
Łukasz Raczkowski
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za Sowo (M) - Norbert Kaczmarczyk
play
Słowo za Słowo (M) - prof. Kazimierz Wiatr
play
Słowo za słowo (NS) - Władysław Bieda
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN