Motomikołaje rozdawali prezenty w całym regionie [ZDJĘCIA]

08.12.2019

Motomikołaje z Nowego Sącza przez cały weekend jeździli z prezentami po regionie. Sprawili przy tym dużo radości najmłodszym ale też tym nieco starszym. Na trasie Motomikołajów znalazły się domy dziecka, hospicja, domy pomocy społecznej czy rodziny zastępcze i domy ubogich mieszkańców subregionu Sądeckiego.

Jedno z największych spotkań odbyło się w Miasteczku Galicyjskim, gdzie na Mikołaja czekały głównie rodziny zastępcze. Dzieci mogły przejechać się z Mikołajem na motorze, albo quadzie. Wszystkie pociechy otrzymały też prezenty od św. Mikołaja.

Prowadzimy tutaj gry animacyjne, zabawy, mamy maskotki i przebrania mikołajowe. Jest fajna atmosfera, super jest – wyjaśniają osoby, które pomagały zapewnić dobrą zabawę dzieciakom. – Dzieci są grzeczne, a my w trasie jesteśmy już od wtorku. Trochę zmęczeni ale cali szczęścili i weseli – dodaje jeden z Motomikołajów. Co na to dzieci? – Śpiewaliśmy, tańczyliśmy, było bardzo fajnie bo mogliśmy jeździć na różnych atrakcjach np. na motorach. – wymieniają.

Rozwożenie prezentów przez Motomikołajów rozpoczęło się już w połowie tygodnia. Akcja trwa jednak znacznie dłużej, dlatego, że już od kilku tygodni zbierane i pakowane były upominki. W tym roku, podobnie jak w poprzednim udało się obdarować kilka tysięcy osób.

Posłuchaj:
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Kazimierz Koprowski
play
Słowo za słowo(NS) - Artur Czarnecki
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN