Możecie zagrać z Andrzejem Grabowskim w teledysku [WIDEO]

02.03.2018

Sądeczanie z bliska będą mogli zobaczyć warsztat aktorski Andrzeja Grabowskiego. Artysta zamienia deski teatru na peron sądeckiego dworca. Właśnie w to miejsce został zaproszony przez Kapele Cipaga.

Zespół z Łącka będzie nagrywać nowy klip do utworu Zguba. W nagraniach może wziąć udział każdy. Wystarczy przyjść jutro (3.03) w samo południe na dworzec główny w Nowym Sączu.

Andrzej Grabowski to nie jedyna gwiazda znana z dużego i małego ekranu, która współpracuję z Kapelą Ciupaga. W teledysku do piosenki Dziewczyno wystąpiła Agnieszka Kaczorowska.

Andrzej Grabowski nagrał z członkami zespołu specjalne zaproszenie:

CIUPGA@A.GRABOWSKI

Kochani, potrzebujemy Wasego wsparcia! Koncertowaliśmy już w wielu miejscach, ale na dworcu PKP w Nowym Sączu jesce nie. A cemu dworzec kolejowy? Bo kręcimy właśnie zdjęcia do nasego najnowsego teledysku "Zguby". Jeśli macie ochotę wziąć w nim udział to zapraszamy gorąco syćkik w najbliższą sobotę, 3 marca o godzinie 12.00. Wpadajcie, wbijajcie biercie swoich znajomych 🙂 Syćka damy ogina jakiego swiat jesce nie widzioł 🙂 I TY i Ty tys musiś hań być 🙂

Publié par Kapela Góralska Ciupaga sur jeudi 1 mars 2018

Zobacz też nagranie z Agnieszką Kaczorowską:

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Adam Pieniążek
play
Słowo za słowo (NS) - Paweł Kupczak
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN