MPK szuka następcy Krzysztofa Migacza

23.02.2019

Rada nadzorcza sądeckiego MPK szuka osoby, która pokieruje spółką. Jest to konieczne po odejściu Krzysztofa Migacza, który od jakiegoś czasu pełnił obowiązki prezesa MPK. Rada Nadzorcza informuje, że przyjęła rezygnację jaką w czwartek złożył Migacz. W swój skład wprowadziła też nową osobę – Roberta Sobola.

Rezygnacja wchodzi w życie z dniem 30 marca – czytamy w komunikację z posiedzenia rady przesłanym przez biuro prasowe sądeckiego magistratu. Jak wiecie z wiadomości RDN Nowy Sącz Krzysztof Migacz nie zdradzał przyczyn odejścia, a także nie chciał komentować całej sprawy. O tym przeczytacie tutaj.

Rada ogłosiła konkurs na stanowiska prezesa zarządu i wiceprezesa zarządu ds. technicznych i eksploatacyjnych. Wyniki konkursu mamy poznać 15 marca.

Podczas posiedzenia do Rady Nadzorczej MPK został powołany Robert Sobol. Jest on absolwentem Wydziału Prawa Administracyjnego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Był radnym Rady Miasta Nowego Sącza dwóch kadencji (w latach 2002-2010), przewodniczy Krajowej Radzie Koordynacyjnej Stowarzyszeń Zesłańców Sybiru w Warszawie, jest byłym członkiem Rad Nadzorczych spółek Skarbu Państwa,oraz z powołania Ministra Skarbu wiceprzewodniczący, przewodniczący i członek Rady Nadzorczej Uzdrowisko Rabka S.A. w Rabce.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Zbigniew Mączka
play
Słowo za słowo (NS) - Wacław Ligęza
play
Słowo za słowo (NS) - Tadeusz Kudłacz
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN