Nadchodzi pierwszy teledysk rapującego reportera RDN Nowy Sącz! [WIDEO]

30.09.2017

Krzysztof Niedzielan śledzi wydarzenia w regionie i pracuje w radiu, ale tworzy też hip-hopowe utwory. Jako Christophoros777 nagrywa płytę z sądeckim producentem muzycznym Kamilem Kamińskim, Keyteepee. 2 października będzie miała miejsce premiera nowego singla Podaj dalej! Do utworu nakręcony został teledysk.

Klip promuje płytę Emocjonalia, która wyjdzie nakładem KTP Records i ma być gotowa jeszcze w tym roku. – Podaj dalej ma podwójne znaczenie. Chodzi o to, żeby niosła się muzyka i zawarte w niej przesłanie – wyjaśnia Krzysztof Niedzielan.

Muzyczną inspiracją Christophorosa jest wiara chrześcijańska. – Ten kawałek i cały teledysk ma konkretny przekaz. Warto dobrze wsłuchać się w tekst. Jeśli muzyka i treść spodobają się, zachęcam do podawania dalej – dodaje nasz kolega redakcyjny.

Christophoros777 sam wymyślił scenariusz i wyreżyserował teledysk. Do nagrania klipu zaprosił znajomych, ale też pracowników radia RDN Nowy Sącz. – Zależało mi na tym, żeby stała za tym jakaś historia, żeby nie było to takie zwyczajne. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które zaangażowały się w realizację teledysku. Bez nich nie udałoby się wprowadzić tej wizji w życie – podkreślił.

Dodajmy, że za nagranie scen odpowiedzialni są Paweł Janik i Maciej Zwierz. Akcja toczy się głównie w Nowym Sączu, ale też w Limanowej. Premiera Podaj dalej! już w poniedziałek (2.10) o 20.00. O tej porze klip pojawi się na kanale YouTube KTP Records. Zobaczycie go również na facebooku i polecamy też facebokowe wydarzenie.

Zapowiedzi teledysku Podaj dalej!

 

Posłuchaj:
Krzysztof Niedzielan
Maria Mółka
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za Sowo (M) - Stanisław Kuropatwa
play
Słowo za słowo (NS) - Marta Adamczyk
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN