Nadleśnictwo Piwniczna zaprasza turystów

17.08.2020

Nadleśnictwo Piwniczna zaprasza na spacery i wycieczki do swoich lasów. Na stronie internetowej dostępne są informacje o tym, w jaki sposób można wypoczywać w nadpopradzkich lasach, ale również jak, ze względu na zagrożenie epidemiczne, robić to bezpiecznie.

Nadleśnictwo proponuje wędrówki piesze, bieganie, survival, ale też spływy kajakowe, czy zwiedzanie zabytkowych obiektów. Jednocześnie pracownicy lasów przypominają, jak w obecnym czasie, kiedy cały powiat nowosądecki objęty jest czerwoną strefą, robić to bezpiecznie. Turyści muszą mieć świadomość, że chociaż są w lasach, to parkingi, czy na przykład infrastruktura turystyczna cały czas objęte są obostrzaniami sanitarnymi, takimi jak zasłanianie ust i nosa oraz zachowanie bezpiecznego dystansu społecznego. Trzeba też pamiętać o kodeksie turysty, który obowiązuje zawsze i bezwzględnie.

Wszelkie szczegóły i zasady obecnego poruszania się, oraz jak w tej sytuacji aktywnie spędzić czas, dostępne są na stronie internetowej Nadleśnictwa Piwniczna.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Włodzimierz Bernacki
play
Słowo za słowo(NS) - Zbigniew Małek
ZGŁOŚ
interwencje
Wspieraj
RDN
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN