Niebezpieczny weekend na drogach regionu [ZDJĘCIA]

14.01.2019

Zmienne warunki atmosferyczne, śliskie drogi i duży ruch na drogach – to wszystko przełożyło się na wiele wypadków i kolizji w weekend. Dużo pracy mieli też sądeccy strażacy, którzy interweniowali przy pożarach.

Weekend rozpoczął się od kolizji dwóch samochodów na drodze krajowej nr 75 w Łososinie Dolnej. Jedna osoba została ranna i zabrana do szpitala.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w sobotę (12.01) w Niskowej, w gminie Chełmiec. Tam kierowca wypadł z drogi, a podróż zakończył na dachu w przydrożnym potoku. Na szczęście kierowcy nic się nie stało i o własnych siłach wydostał się z pojazdu. Jednak do wyciągnięcia samochodu z potoku potrzebny był dźwig.

Dużo szczęścia miał również kierowca, którego samochód zderzył się z ciężarówką w miejscowości Podole-Górowa w gminie Gródek nad Dunajcem. Kierowca z drobnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala.

W niedzielę (13.01) w Piwnicznej-Zdroju płonął pustostan. Jak się okazało pożar wybuchł w budynku opuszczonego hotelu Koliba. Na szczęście w środku nie nikogo nie było, a strażakom udało się w porę ugasić ogień. Ze wstępnych ustaleń wynika, że było to podpalenie.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Stanisław Bukowiec
play
Słowo za słowo (NS) - Jan Golba
play
Słowo za słowo (NS) - Mariusz Popiela
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN