RDN: Nowe audycje w jesiennej ramówce, “Puls Regionu” od 15:00

31.08.2015

Nowe, interesujace programy oraz zmiany w lubianych przez sluchaczy audycjach – tak bedzie wygladac jesienna ramówka radia RDN Malopolska. Nie zabraknie porad na rozmaite tematy, przegladów kulturalnych, a takze informacji religijnych.

Najwazniejsza nowoscia jest rozszerzony, dwugodzinny „Puls Regionu”. Na przeglad tematów dnia Lukasz Pelc zaprasza juz od 15. Zmienia sie tez godziny nadawania popularnych programów. “Radio Aktywne” startowac bedzie juz o dziewiatej, a “Leci z Górki” – tuz po poludniu.

Nowa ramówka bedzie znacznie atrakcyjniejsza dla sluchaczy. Mlodych rodziców i milosników podrózy zaciekawi rodzinny program „Hurrrraaaaaa…….niedziela! ”, nadawany w niedzielne przedpoludnia juz od 10. W ostatni dzien tygodnia poznamy takze najswiezsze informacje o Swiatowych Dniach Mlodziezy, które odbeda sie w przyszlym roku w Krakowie. “Góra Synaj” na falach RDN juz od 17.

Waznym punktem ramówki bedzie takze wtorkowy program „Bez Skierowania”. Bedzie zawieral on rozmowy z lekarzami i specjalistami, w trakcie których dowiemy sie jak zadbac o zdrowie i dobre samopoczucie. Swoje pytania beda mogli zadawac takze sluchacze – zapowiada ksiadz Jacek Miszczak, dyrektor radia RDN Malopolska.

Nowoscia jest równiez cykliczny „Reportaz RDN”. W kazdy czwartek o 17:10, podejmowac bedziemy wazne problemy spoleczne.

Ostatnie dni tygodnia stac beda pod znakiem kultury. W piatki poznamy najciekawsze propozycje wyswietlane na srebrnym ekranie. „Filmowy Wieczór” juz od 21.30. W sobotnie przedpoludnie zapraszamy natomiast na przeglad najciekawszych weekendowych imprez. „Pod patronatem RDN” o 11:30.

Zobacz pelna ramówke RDN

Ksiadz Jacka Miszczak o nowym programie “Bez Skierowania”:

Ksiadz Jacek Miszczak o rozszerzonym, dwugodzinnym “Pulsie Regionu”:

Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Rozgryźć Kościół - ks. Piotr Cebula
play
Słowo za słowo (M) - Stanisław Sorys
play
Słowo za słowo (NS) - Jan Golba
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN