Nowe utrudnienia. MZD zaleca objazdy skrzyżowania ul. Jagiellońskiej, Grodzkiej i Kunegundy

20.02.2020

Kolejna zmiana w ruchu przy remontowanym skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej, Grodzkiej i Kunegundy. Jak poinformował Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu od 20 lutego wprowadzone zostają ograniczenia.

Ulica Grodzka zostanie zamknięta dla ruchu od ul. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich do skrzyżowania z ul. Jagiellońską. Samą ul. Jagiellońską możecie przejechać wyłącznie do ul. Kunegundy.

Z kolei ulica Kunegundy będzie zamknięta dla ruchu na odcinku od ul. Zygmuntowskiej do ulicy Grodzkiej. Możliwy będzie tylko dojazd do posesji.

Zmiany dotyczą też ul. Sienkiewicza, która będzie zamknięta dla ruchu od ul. Szujskiego do ul. Grodzkiej (z możliwością dojazdu do posesji – ruch dwukierunkowy)

 

MZD zaleca objazdy:

Od ulicy Grodzkiej – skręt w lewo w ul. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich i dalej ulicą Zygmuntowską do ul. Węgierskiej

Od ulicy Jagiellońskiej – prosto w ulicę Kunegundy następnie ulicą Szujskiego i w lewo ul. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich do ul. Grodzkiej

Od ulicy Kunegundy (Węgierskiej) – skręt w prawo w ul. Zygmuntowską do Al. Batorego i dalej Al. Wolności

Przebudowa skrzyżowania ul. Jagiellońskiej, Kunegundy i Grodzkiej – w jego miejsce powstanie rondo – kosztować będzie 3,8 mln zł. Nowe chodniki i nawierzchnię zyskają odcinki ul. Grodzkiej (do skrzyżowania z Al. Wolności/Batorego) i Kunegundy (do skrzyżowania z ul. Zygmuntowską). Termin realizacji zamówienia wyznaczono na połowę 2020 roku.

rdn_f TV
play
Słowo za Słowo (M) - Lesław Wieczorek
play
Słowo za Słowo (NS) - Wacław Ligęza
play
Słowo za Słowo (NS) - Adam Ruszaj
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN