Nowy Sącz: Poważny wypadek na Alejach Sucharskiego. Nie żyje mężczyzna! [ZDJĘCIA]

15.10.2021

Taksówka zderzyła się z samochodem osobowym na skrzyżowaniu Alej Sucharskiego z ul. Batalionów Chłopskich. Jak informuje rzecznik prasowy małopolskiej policji, kierowca taxi niestety zmarł.

Około 17.30, na skrzyżowaniu Alej Sucharskiego z ul. Batalionów Chłopskim zderzyły się dwa samochody osobowe. Kierowca jednego z pojazdów – 73-letni mężczyzna kierujący Skodą Octavią, wjechał na skrzyżowanie najprawdopodobniej na czerwonym świetle. Wówczas z lewej strony uderzył w niego Opel Vectra kierowany przez 28-latka. Poszkodowany mężczyzna został zabrany przez pogotowie ratunkowe. Niestety zmarł w szpitalu – poinformował radio RDN Sebastian Gleń, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

28-letni kierowca Opla był trzeźwy i nie miał poważniejszych obrażeń.

Na miejscu były utrudnienia w ruchu, policja zorganizowała objazd, a na miejsce przyjechał prokurator.

Stanowisko kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu informowało nas, że poszkodowanym w wypadku był kierowca taksówki. W drugim aucie miały jechać 3 osoby, w tym dziecko.

Na miejsce przyjechały 2 karetki pogotowia ratunkowego. Jedna z nich zabrała ciężko rannego kierowcę taxi. Po przebadaniu przez ratowników medycznych, pozostałe osoby nie zostały zabrane do szpitala.

Krzysztof Niedzielan
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za Słowo - Anna Czech (M)
play
Słowo za słowo (NS) - Artur Bochenek
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN