Nowy Sącz: Rondo przy szpitalu już przejezdne, ale kierowcy dalej będą mieli kłopoty

21.06.2022

Rondo przy ul. Młyńskiej w Nowym Sączu jest już przejezdne, ale choć główne prace się zakończyły, nie wszystko jest jeszcze w stu procentach gotowe. Ponadto w środę (22.06) zamknięte zostanie skrzyżowanie Nawojowskiej i Grunwaldzkiej oraz rozpoczną się prace na ul. Węgierskiej.

Kierowcy mogą już korzystać z ronda przy ul. Młyńskiej, ale jak przekazał nam dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg Adam Konicki, została jeszcze kosmetyka związana między innymi z sianiem trawy w okolicy ronda.

Chodzi też o sprzątanie pozostałości piasku oraz malowanie grubowarstwowe, ale tu musimy odczekać kilka dni, żeby nawierzchnia się odtłuściła – dodał.

Od środy (22.06), od 8.00 będą duże utrudnienia przy ul. Nawojowskiej w Nowym Sączu. W zawiązku z remontem zamknięty zostanie odcinek od Al. Piłsudskiego wraz ze skrzyżowaniem z ul. Grunwaldzką. Dojazd do znajdującej się nieopodal ul. Starodworskiej będzie możliwy jedynie od strony ul. 29 Listopada.

Główny objazd dla samochodów osobowych ulicami: Wyspiańskiego i 29 Listopada oraz Al.Piłsudskiego,1 Brygady, Łukasińskiego.

Objazdy dla samochodów ciężarowych: z kierunku Krynica ulicami Al.Piłsudskiego i Królowej Jadwigi, od strony ul. Grunwaldzkiej – Zieloną i Wyspiańskiego.

Zakończenie robót planowane jest na 30.06. ale padający deszcz może przedłużyć czas utrudnień.
Ponowne otwarcie skrzyżowania planowane jest na 30.06. w godzinach wieczornych.

Również od środy będą roboty na ul. Węgierskiej w okolicy Winnej Góry i stacji benzynowej. Ruch ma zostać utrzymany. Planowana jest przebudowa odcinka jezdni, chodników i wydzielenie pasów do skrętu na stację benzynową.

Posłuchaj:
Adam Konicki
Krzysztof Niedzielan
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Stanisław Bukowiec
play
Słowo za słowo (NS) - Marian Jankisz
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN