Otwórz z nami serce dla Leonka! Już dziś charytatywny koncert w Tuchowie

28.02.2021

Już dziś Charytatywny koncert na rzecz 4-letniego chłopca, mieszkańca Tuchowa, który ma jedno marzenie: być zdrowym i żyć bez bólu i rosnących ograniczeń stawianych przez własny umysł i ciało.

Koncert pod patronatem radia RDN Małopolska odbędzie się już dziś o godz. 16:00 w Domu Kultury w Tuchowie.

Nasz cel to milion złotych – mówi współorganizator wydarzenia, radny Grzegorz Niemiec. – Ten koncert jest dla Leona, mieszkańca Tuchowa, który zmaga się z chorobą, nie chodzi, nie mówi. Rodzice mają dużo pracy i muszą się nim opiekować i potrzebują naszej pomocy. Dlatego wspólnie z mieszkańcami gminy Tuchów chcemy zebrać milion złotych.

Na sali tuchowskiego Domu Kultury Big Band „Universal” zagra muzykę filmową oraz covery rozrywkowe. Transmisja koncertu odbędzie się poprzez platformę telewizji internetowej STARnowa.TV i będzie dostępna w mediach społecznościowych RDN Małopolska.

Przed wejściem na sale ustawiona będzie puszka, do której można wrzucać datki na leczenie chłopca. Odbędzie się także licytacja, na którą przedmioty przekazali m.in. prezydent Andrzej Duda, minister Zbigniew Ziobro, parlamentarzyści ziemi tarnowskiej, marszałek Witold Kozłowski, a także radio RDN.

Trwa także internetowa zbiórka na portalu siepomaga.pl.

Posłuchaj:
Katarzyna Antosz
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Zbigniew Mączka
play
Słowo za słowo (NS) - Janusz Chruślicki
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN