Patryk Jaki na Powiślu. Otworzył Multibiuro i spotkał się z mieszkańcami

21.06.2020

Po wizycie w Bochni Patryk Jaki wraz z posłami Norbertem Kaczmarczykiem i Piotrem Sakiem odwiedził kino Sokół w Dąbrowie Tarnowskiej. Wcześniej otworzył z nimi Mulitbiuro Solidarnej Polski na ul. Kościuszki, w którym oprócz posłów Jakiego i Saka, będzie urzędowała także Marta Malec-Lech z Zarządu Województwa Małopolskiego.

 – Realizujemy wszystkie najważniejsze postulaty. Za naszych rządów udało się zlikwidować wiele obszarów biedy – mówił polityk na spotkaniu w Dąbrowie Tarnowskiej.

  – Chcę państwu powiedzieć, że my jako politycy Zjednoczonej Prawicy oczywiście mamy swoje wady, ale chcę państwu powiedzieć, żebyście porównali to co obiecaliśmy po 2015 roku i to co udało się nam potem zrobić. Naprawdę, większość z tych rzeczy zrobiliśmy. U nas się regularnie odbywają spotkania, w których dyskutujemy jakie punkty programu udało się zrealizować i jakie możemy jeszcze zrealizować. Naprawdę poważnie podchodzimy do tego co państwu obiecaliśmy.

Patryk Jaki podczas spotkania starał się odpowiedzieć na wszystkie zarzuty, jakie padają w stronę Zjednoczonej Prawicy. Były to sprawy związane z prawem, programami socjalnymi, czy wolnością mediów.

Posłuchaj:
Patryk Jaki
Bartek Ziaja
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Andrzej Potępa
play
Słowo za słowo(NS) - Jacek Migacz
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN