Pierwsza Wakacyjna Strefa Relaksu jest już na Starej Sandecji

06.07.2019

Leżaki i piasek pojawiły się już na Starej Sandecji w Nowym Sączu. To pierwszy element miejskich Wakacyjnych Stref Relaksu. Kolejne mają powstać również na płycie sądeckiego rynku, w okolicach plaży nad Kamienicą i przy Małej Galerii.

Mieszkańcy, choć jeszcze nieśmiało, zaczynają korzystać i doceniać te typowo letnie atrakcje.

– Trzeba zabrać zabawki ze sobą i zrobić zamek z piasku – przekonywała nas mała Antosia. Do Wakacyjnej Strefy Relaksu przyszła z mamą, która docenia uroki leżaków i piasku wyspanego na terenie Starej Sandecji – Wczoraj byłyśmy tu z dziewczynami, mnóstwo piasku, dzieci mają radochę, a ja mogłam odpocząć, bo wiadomo, jak dzieci są zajęte, to można chwilę odetchnąć.

Ze strefy skorzystali też Kasia i Kamil z Nowego Sącza. Jak przyznają, miejsce jest idealne, aby chwilkę odpocząć – Super klimat, można sobie poleżeć na leżaczkach, chwilę odpocząć. Człowiek może sobie tu poleżeć, porozmawiać w spokoju – dodają.

Wakacyjne Strefy Relaksu mają przyciągać nie tylko piaskiem i leżakami, ale też darmową kawą i letnim kinem. Z miejskich stref relaksu będzie można korzystać do końca wakacji.

Posłuchaj:
Mieszkańcy
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Marcin Kiwior
play
Słowo za słowo(NS) - Bogdan Łuczkowski
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN