Piknik policyjny z atrakcjami dla całych rodzin

07.09.2019

Brzeska policja zaprasza dziś do wspólnego świętowania jubileuszu 100-lecia tej formacji. Wszyscy mieszkańcy są zaproszeni na piknik na stadionie Jadowniczanki, gdzie zaplanowano finał 3 sezonu Akcji Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski. Początek od godziny 14.00.

Na stadionie zaplanowano pokazy Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego w Krakowie oraz pracy pirotechników i policyjnego robota pirotechnicznego. W dynamicznej akcji policjantów można będzie obejrzeć zatrzymanie niebezpiecznego przestępcy z użyciem kolczatki drogowej. Zaplanowano też zawody w wyciskaniu ciężarów i pokazy strażaków.

Prócz tych atrakcji na uczestników pikniku będzie czekała przyjazna atmosfera oraz pyszny bigos z wojskowej kuchni polowej – zachęca starsza aspirant Ewelina Buda z brzeskiej policji.

Ma się pojawić aktor serialu Policjanci i policjantki Wojciech Sukiennik. Udział potwierdził też Sławomir Rawiński – strongmen i zawodnik MMA w organizowaniu zawodów w wyciskaniu ciężarów.

W programie także animacje dla najmłodszych, dzieci będą mogły skorzystać z dmuchanych zjeżdżalni, zaplanowano także malowanie twarzy. Nie zabraknie zabytkowych samochodów z automobilklubów.

Posłuchaj:
Marek Kołdras
Marek Kołdras
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Tomasz Stelmach
play
Słowo za słowo (M) - Roman Ciepiela
play
Słowo za słowo (NS) - Mirosław Waląg
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN