Piosenkarz Mateusz Ziółko był gościem radia RDN

10.06.2021

Radio RDN miało dziś (10.06) miłego gościa. Do studia przyszedł Mateusz Ziółko. Wokalista odpowiadał na pytania Sylwii Iwańskiej i Tomasza Gada. Nie brakowało też jego piosenek.

Rozmawialiśmy o muzycznych planach Mateusza, również tych związanych z nową płytą artysty. Była też okazja do refleksji na temat życia i spraw ważnych. Mowa była między innymi o miłości.

Miłość jest nam potrzebna do osiągnięcia wszystkiego w życiu, również spokoju, pokoju ducha, świadomości siebie. Ja mam wokół siebie wspaniałych ludzi: żonę, dzieci, oddanych przyjaciół – zaznaczył Ziółko.

Nasi prowadzący poprosili piosenkarza, by ten wypisał 7 najważniejszych spraw w jego życiu. Na I miejscu znalazła się właśnie miłość.

Zacząłem od miłości, bo nie byłbym prawdziwy, gdybym nie powiedział o tym, że najprawdziwszą miłością, którą możemy mieć, to miłość od Boga. Wtedy jesteśmy pełni – podkreślił Mateusz.

Oprócz miłości wokalista wyróżnił też rodzinę, dzieci, przyjaciół, radość, bycie wartością dla innych oraz pokój w sercu.

Jeśli chcecie usłyszeć na żywo wokalistę pochodzącego z Zubrzycy Dolnej, a mieszkającego w Nowym Sączu, będzie taka okazja. Mateusz Ziółko wystąpi 24 lipca przy wieży widokowej (ścieżce w koronach drzew) w krynickich Słotwinach.

Posłuchaj:
Mateusz Ziółko
Krzysztof Niedzielan
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (RM) - Paweł Augustyn
play
Słowo za słowo - Marcin Romanowski - 18.06.2021
play
Słowo za słowo (NS) - Marek Pławiak
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN