Policjanci zapraszają mieszkańców na debatę o bezpieczeństwie

06.07.2021

Niebezpieczne zachowania kierowców na ulicach Starego Sącza, szczególnie w okolicy starosądeckiego Park & Ride były impulsem do zorganizowania przez policjantów debaty z mieszkańcami. Będzie to kontynuacja cyklu “Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Wziąć udział w tym spotkaniu można w najbliższy czwartek o 16:00 w Kinie Sokół w Starym Sącz. Komisariat Policji w Starym Sączu zaprasza mieszkańców do udziału w debacie.

Na wybór tematyki spotkania wpłynęły m.in. informacje przekazywane przez mieszkańców za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.
Podczas debaty posłuchać będzie można wystąpienia organizatora i prelegentów oraz wziąć udział w dyskusji w celu wypracowania wspólnych wniosków.

Organizatorzy zapraszają mieszkańców do udziału w debacie . Podkreślają również, że takie debaty z mieszkańcami pozwalają z jednej strony diagnozować aktualne zagrożenia bezpieczeństwa, natomiast z drugiej – umożliwiają określenie i zaplanowanie sposobów rozwiązania problemów.

Organizatorzy przypominają, że spotkanie zostanie zorganizowane z zachowaniem obowiązujących zasad reżimu sanitarnego. W pomieszczeniu będzie mogło przebywać maksymalnie 30 osób (nie wliczając w to osób, które posiadają certyfikat potwierdzający ich zaszczepienie przeciwko COVID-19).

Debaty społeczne pod hasłem “Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ” to cykl spotkań organizowanych na terenie działania sądeckiej komendy i komisariatów z terenu Sądecczyzny.

rdn_f TV
play
Pomagamy i chronimy
play
Słowo za słowo (M) - Tomasz Bełzowski
play
Słowo za słowo(NS) - Paweł Motyka
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN