Popularny supermarket przy ul. Klikowskiej ponownie został otwarty

26.11.2021

Po ponad półrocznej przerwie, mieszkańcy ulicy Klikowskiej i nie tylko znów mogą zrobić zakupy w popularnym supermarkecie ‘Stokrotka’.

Budynek dawnego Klikowiaka PSS ‘Społem’ na wiosnę 2021 roku został całkowicie zburzony i postawiony od nowa. Wraz z nowym budynkiem zwiększył się także parking dla klientów sklepu.

Jak mówili reporterowi radia RDN okoliczni mieszkańcy, bardzo się cieszą, że ich osiedlowy sklep znów działa.

– Bardzo tego sklepu brakowało. Cieszę się, że już jest, bo jestem niezwykle wierną klientką, jeszcze od czasów PSS. – Sporo się zmieniło, bo cała szata jest zmieniona, ale na korzyść. – Mieszkam niedaleko, jeżdżę autobusami i jest mi on po drodze i tęskniłam za nim. – Cieszymy się, że już został uruchomiony, bo mieszkamy obok i nie będziemy mieli daleko do sklepu. – Czekałam na otwarcie, by jak najszybciej to się stało. Bardzo podoba mi się wystrój. W środku jest przyjemnie, wszystko ładnie poukładane, aż chce się chodzić.

Ponowne otwarcie cieszy nie tylko klientów supermarketu, ale także handlarzy z Małego Burku oraz osoby, które na targu lubiły robić zakupy, ponieważ wraz z uruchomieniem sklepu zostało otwarte przejście z parkingu na plac targowy.

Budowa nowego pawilonu pierwotnie miała zakończyć się we wrześniu, jednak pojawiły się opóźnienia. Właścicielem budynku jest warszawska spółka Elpro Development.

Jakub Sajdak
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Piotr Sak
play
Słowo za słowo (M) - Grzegorz Kozioł
play
Słowo za słowo (NS) - Marek Pławiak
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN