Poseł Stanisław Bukowiec otworzył swoje biuro w Tarnowie

26.07.2021

– Zapraszam wszystkich, którzy potrzebują wsparcia i pomocy – powiedział poseł Porozumienia Stanisław Bukowiec na otwarciu swojego biura poselskiego.

Jak zaznacza parlamentarzysta, biura poselskie to przestrzeń “otwarta dla mieszkańców”, miejsce, gdzie można składać wnioski o interpelacje poselskie w różnych.

– Zapraszam wszystkich tych, którzy chcieliby się ze mną spotkać, porozmawiać na ważne dla miasta i dla nich tematy. Te spotkania będą miały miejsce w poniedziałki, godziny zostaną podane do wiadomości – zaznaczył Stanisław Bukowiec.

Lokal znajduje się w Domu Handlowym przy ul. Sikorskiego na trzecim piętrze.

To biuro nie ma służyć partii, a mieszkańcom – powiedział obecny na spotkaniu w Tarnowie szef Porozumienia Jarosław Gowin.

– Będziemy skupiać tutaj środowiska samorządowe – takie, które nie chcą nikogo wykluczać, nie chcą prowadzić sporów politycznych tylko chcą działać na rzecz mieszkańców tego pięknego, ale ciągle zaniedbanego miasta.

Obok biura poselskiego, będzie działało także biuro samorządowe, w którym będą przyjmować radni Porozumienia i radni osiedlowi.

Posłuchaj:
Stanisław Bukowiec
Jarosław Gowin
Karol Garncarz
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Grzegorz Gotfryd
play
Słowo za słowo (NS) - Marta Słaby
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN