Posłowie wznawiają dyżury

09.07.2020

“Przez ludzi, dla ludzi i z ludźmi” – tymi słowami poseł Zjednoczonej Prawicy Piotr Sak przywitał się z mieszkańcami Żabna podczas pierwszego dyżuru poselskiego w gminie.

To nasz obowiązek by wsłuchiwać się w potrzeby mieszkańców – mówi poseł Piotr Sak.

– Obok miejsc, w których prowadzona jest działalność w sposób permanentny, ustawiczny, staramy się wychodzić do przodu, do mieszkańców różnorakich możliwości. Ja sam otwieram kilkanaście dyżurów poselskich w wielu miejscowościach powiatu tarnowskiego, bocheńskiego czy brzeskiego obok moich biur stacjonarnych, multibiur z panem Patrykiem Jakim i jak również z panią Martą Malec-Lech.

Dyżury w Żabnie będą pełnić także poseł Anna Pieczarka i Norbert Kaczmarczyk.

Nie możemy zatracić tego kontaktu – mówił poseł Kaczmarczyk.

– Dyżur będzie 4 razy w miesiącu. To będą dyżury poselskie posłów Zjednoczonej Prawicy. Chcemy być blisko obywateli, chcemy być blisko polski powiatowej, gminnej, blisko mniejszych miast w okręgu i budować Polskę jednolitą pod kątem dofinansowań, pod kątem budowy okręgu. Wszystko po to aby nie było miejsc, które nie są dofinansowane, w których nie ma kontaktu z parlamentarzystami.

Oprócz informacji o dyżurach poselskich, posłowie PIS wyrazili poparcie dla prezydenta Andrzeja Dudy przed zbliżającą się w niedzielę drugą turą wyborów prezydenckich.

Posłuchaj:
Piotr Sak
Norbert Kaczmarczyk
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Pomagamy i chronimy
play
Słowo za słowo (M) - Tomasz Bełzowski
play
Słowo za słowo(NS) - Paweł Motyka
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN