Poszukiwani chętni do pracy w masowym punkcie szczepień w hali Jaskółka

08.04.2021

Jeszcze w kwietniu ma ruszyć masowy punkt szczepień w Arenie Jaskółka Tarnów. Będzie w nim pięć punktów z możliwością rozszerzenia do dziesięciu.

W placówce trwają ostatnie prace. Obszar dzielony jest na strefy, wyposażane są stanowiska pracy, a także zaplecze sanitarne. Poszukiwani są także pracownicy.

W tym momencie organizujemy też dodatkowy zespół do obsługi punktu – mówiła w Pulsie Regionu dyrektor szpitala św. Łukasza Anna Czech.

– Ogłosiliśmy nabór. Mogą być panie pielęgniarki, które przebywają już na emeryturze. Jeśli chodzi o sekretarki, to pani kadrowa mówiła mi już, że są zgłoszenia. Lekarzy też mamy dwóch czy trzech. Tak, że na pewno nie będziemy odciągać lekarzy, którzy leczą do tego typu zadania.

Jak dodaje dyrektor Anna Czech, w tym momencie w szpitalu zostało zaszczepionych już 4 tysiące ludzi. Były to grupy zawodowe, medycy, nauczyciele, a także osoby przewlekle chore. W tym momencie trwa szczepienie służb mundurowych. Zajmuje się tym jeden zespół medyków, który teraz rozpocznie pracę w hali Jaskółka.

Osoby chętne do pracy w masowym punkcie szczepień proszone są o wysłanie maila na adres kadry@lukasz.med.pl

Posłuchaj:
Anna Czech
Cała rozmowa
Bartek Ziaja
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Michał Koralik
play
Słowo za słowo (NS) - Piotr Stach
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN