Przedsiębiorcy, bankowcy, prawnicy i samorządowcy spotkali się na pierwszym śniadaniu partnerskim w Dębicy

09.10.2020

Rozmawiali o możliwościach współpracy i wsparciu dla firm w czasach pandemii – mówi Piotr Chęciek starosta dębicki.

– Myślę, że przedsiębiorcy mają dużo potrzeb, które chcą w kompleksowy sposób załatwić w jednym miejscu, dowiedzieć się, porozmawiać o tym co jest dla nich ważne, czego potrzebują. Myślę, że taka idea byłaby na stałe. Chcielibyśmy, żeby się wpisała w kalendarz naszego powiatu, czyli te spotkania zorganizować w takiej formule jak by odpowiadała przedsiębiorcom.

Jak ważne jest takie współgranie, szczególnie w czasie pandemii mówił Janusz Wiktor Starszy Cechu Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Dębicy.

– Ona podejrzewam nie skończy się w tym sezonie i z nami zostanie. Dlatego to co wypracujemy na tym spotkanie będzie dobre na przyszłość. Żebyśmy obudzili się wiosną ze świeżymi pomysłami i z tym, żeby żadna firma nie została zamknięta i nikt nie został zwolniony.

W powiecie dębickim z tarczy wypłacanej z Powiatowego Urzędu Pracy skorzystało 6,6 tys. przedsiębiorców na ponad 45 mln złotych. Spotkanie odbyło się przy udziale przedstawicieli firm, Powiatowego Urzędu Pracy w Dębicy, reprezentacji GWW Legal oraz Banku Gospodarstwa Krajowego, który był głównym organizatorem wydarzenia.

Posłuchaj:
Piotr Chęciek
Janusz Wiktor
Anna Zboch
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za Sowo (M) - Piotr Chęciek
play
Słowo za słowo (NS) - Piotr Ryba
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN