Przedwyborcza wizyta Beaty Szydło w Nowym Sączu

15.06.2020

– My chcemy walczyć o Polskę, chcemy by Polakom żyło się coraz lepiej – mówiła Beata Szydło w Nowym Sączu. Była Premier Polski przyjechała na Sądecczyznę by przekonać mieszkańców do oddania swojego głosu na Andrzeja Dudę w najbliższych wyborach prezydenckich.

Prezydent Andrzej Duda przez pięć lat trwania swojej kadencji chciał odwiedzić wszystkie powiaty w Polsce i udało się mu to – przypomina wicepremier rządu PiS Beata Szydło. – Wspólnie możemy zrobić więcej, trzeba i warto pamiętać o tym, że potrzebna jest drużyna, potrzebne jest wspólne działanie, to co przez te ostatnie lata właśnie zostało pokazane jako ogromna wartość programu budowanego przez pana prezydenta Andrzeja Dudę, czyli solidarna polska, Polska pełna szacunku dla drugiego człowieka i dla rodzin, to co nas powinno łączyć – mówi europoseł, która cztery lata temu była odpowiedzialna za kampanię Andrzeja Dudy.

Dodała również, że kontynuacja prezydentury kandydata Prawa i Sprawiedliwości pozwoli utrzymać ‘prorodzinne’ programy socjalne.

Posłuchaj:
Wicepremier rządu PiS Beata Szydło.
Karolina Średnicka
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za Sowo (M) - Piotr Chęciek
play
Słowo za słowo (NS) - Piotr Ryba
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN